Nestandartiniai sprendimai erdvių įrengime: kodėl iššūkiai reiškia kūrybiškumą?
Šiuolaikinės organizacijos rūpinasi, kad kuriamos darbo aplinkos atliktų ne tik pirminę savo funkciją – būtų komfortiškos darbuotojams dirbti. Siekiama, kad tradicines darbo vietas su atskirais kabinetais pakeistų įkvepiančios kurti ir atsipalaiduoti leidžiančios erdvės, išlaikančios mūsų gerą savijautą. Todėl vis dažniau naujų biurų įrengime architektai priima nestandartinius, individualizuotus interjero sprendimus.
Panaudodami dar niekur neįgyvendintas idėjas projekto autoriai per kuriamą erdvę taip pat atspindi organizacijos tikslus ir vertybes. Įkurtos laisvalaikio ar poilsio erdvės, pasitarimų kambariai pasakoja apie darbuotojų gyvenimą ir asmeninius pomėgius – apie tai, kuo gyvena organizacija ir kiekvienas jos narys. O sukurtos specifinės erdvių detalės tampa tarsi kiekvieno architekto skiriamuoju bruožu, apibūdinančiu jo darbo stilistiką.
Todėl „Narbutas Lietuva“ komanda kiekvieno projekto metu, šalia įprastų baldų, klientui pasiūlo tik jam skirtus nestandartinius sprendimus. Projekto kūrybinė grupė su klientu bei architektu išdiskutuoja pagrindinius lūkesčius ir būsimos erdvės poreikius, trokštamas jos funkcines bei ergonomines paskirtis ateityje. Tokiu būdu stengiamės, kad ligšiol netaikyti sprendimai išskirtų unikalius interjero akcentus.
Tačiau, prieš įgyvendinant individualius, kūrybiškus sprendimus erdvių įrengime, tenka atlikti daug nepastebimų, bet svarbių paruošiamųjų darbų. Nuo proceso pradžios iki pabaigos dirba projektų vadovai ir vadybininkai, dizaineriai bei baldų pervežimo ir surinkimo grupės. Jie kuria, vysto idėjas, koordinuoja proceso eigą, atlieka techninius ir kitus montavimo darbus, kurie kartais iškelia papildomų iššūkių.