Naujasis MEDŽIO STILIUS salonas Kaune – natūralumo ir netradicinių sprendimų erdvė

Ąžuolinių grindų, durų ir laiptų gamybos įmonė „Medžio stilius“ Kaune turi naujas salono ir biuro patalpas. Naująją erdvę sukūrė „Architektas LT“ komandos architektai Eivaras Rastauskas ir Mindaugas Leliūga, o baldinius sprendimus padėjo įgyvendinti „Narbutas Lietuva“.

Naujajame projekte ypač ryškūs natūralumas ir funkcionalumas. Nesistebėtina, kad ąžuolo gaminiais prekiaujantis užsakovas akcentavo natūralumo poreikį, o prekių ekspozicija savaime reikalauja racionalaus ir patogaus išdėstymo.

„Medžio stiliaus“ salono ir biuro projektui „Narbutas Lietuva“ gamino visų erdvių baldus – mūsų komanda rūpinosi ekspozicijos, darbo vietų, virtuvės bei posėdžių zonų baldų sprendimais. Kliento išreikštą natūralumo poreikį įgyvendinome pagaminę posėdžių bei virtuvės baro stalus iš medžio masyvo. Projekte „Narbutas Lietuva“ komandai netrūko kūrybiškų iššūkių: ekspozicijų salėje įgyvendinome preciziškumo reikalaujančius nestandartinius baldų sprendimus, o recepcijai projektavome O formos lenktą baldą iš faneruotės su integruotu LED apšvietimu.