Kaip atrodo sėkmingai apgyventas biuras?

Jeigu reikėtų įsivaizduoti, kaip atrodytų idealus jūsų biuras? Apie ką pirmiausiai pagalvojate, bandydami susikurti konceptą – biuro baldų išdėstymą ir erdvės išplanavimą ar žmones, kurie naudosis kuriama darbo aplinka?

Įmonės, įsirengdamos naujus ar rekonstruodamos senus biurus, dažnai pamiršta atsižvelgti į individualių darbuotojų poreikius ir priima visiems vienodai pritaikomus baldų sprendimus. O juk visais šiais daiktais naudosis darbuotojai – organizacijų žmonės. Kiekvienas jų turi specifinius, į užimamas pareigas orientuotus, darbo įpročius. Todėl, siekiant sukurti komfortišką, lanksčią ir ergonomišką erdvę, būtina atlikti biure vykstančių procesų analizę. Tik ištyrus įmonės veiklos specifiką, darbuotojų navigaciją ir jau esančias zonas galima parinkti biuro baldus, atitiksiančius keliamus funkcinius bei estetinius reikalavimus.

Kaip teigia „Narbutas Lietuva“ kalbinti architektūros studijos „AIAI architects“ įkūrėjai Aistė Kuncevičiūtė-Gudelienė ir Žygimantas Gudelis, kartu su klientu išgrynintos funkcinės ir estetinės idėjos leidžia sukurti išskirtinę darbo aplinką, reprezentuojančią visos įmonės tapatybę.